ACTIVE WALK........více info zde KLIKACTIVE WALK

Active Walk je cvičební skupinová aktivita, při které mohou být na jedné lekci váhové rozdíly, věkové rozdíly a výkonnostní rozdíly cvičenců.
Pravidelným cvičením Activ Walk získá cvičenec rychlých výsledků při zlepšení fyzické i psychické kondice.
Rychle vytvarujete celé tělo do krásných a estetických křivek nejpřirozenějším způsobem pohybu ,,"chůzí".
Lekce Active Walk jsou pouze na objednávku dle rozpisu rezarvačního systému.  Activ Walk je indoorwalking aktivita, ve volném překladu ,, chůze uvnitř" 
Active Walk lze formulovat jako aktivitu, kterou vykonává skupina lidí v jedné místnosti, ve stejnou dobu, pod vedením vyškoleného instruktora, za doprovodu
hudby na speciálních stacionárních tzv. ActivTRACK trenažérech

Activ Walk - zóna SENIOR, SLIM, LYMFA SLIM

lekce jsou vhodné pro všechny cvičence. Díky pomalejšímu tempu (110-135BPM) lekci zvládne dítě, senior i začátečník.

Lekce v této zóně také doporučujeme lidem, ketří mají i různá zdravotní omezení – jsou obézní – nadváha 40 kg a výše, mají poruchy pohybového aparátu, diabetes atd. Po osobní konzultaci s námi a po konzultaci s lékařem, Vám na této lekci zajistíme individuální přístup instruktora.

 

Activ Walk - zóna  FITNESS – lekce jsou vhodné pro všechny zdravé cvičence. BPM – srdeční tepová frekvence na těchto lekcích se průměrně pohybuje okolo 135 BPM ( beat per minute – úderů za minuru). Lekce jsou vhodné pro aktivní cvičence, ketří se chtějí uvolnit po náročném dni díky dostečnému přísunu endorfínů – hormon štěstí.

 

Activ Walk- zónaCARDIO, POWER – lekce jsou vhodné pro všechny zdravé cvičence, kteří chtějí zvyšovat svoji výkonnost. BPM – srdeční tepová frekvence na těchto lekcích se pohybuje v rozmezí 135 – 150 BPM.

 

 

Na první lekci :

 

Pohodlné oblečení, které Vás nebude škrtit ani táhnout při pohybu. (doporučujeme ¾ legíny + tričko + mikinu + ponožky ze savých elastických materiálů)

pohodlnou, čistou obuv + ručník

1,5 l vody – dodporučujeme kombinaci ¾ litru vody a ¾ litru izotonického nápoje

Dobrou náladu a pevnou vůli.

Pozn.: Měli byste také zvážit svůj zdravotní stav. V případě, že máte nějaká zdravotní omezení, poraďte se o cvičení Active Walk se svým lékařem

Copyright © 2019 besifitness.cz | Webhosting, správa, tvorba www stránek sandarina.cz