BESi - Břišní pekáč........více info zde KLIK


BESi -  Břišní pekáč


je cvičení zaměřené na cílené posilování břišních a hýžďových svalů, svalů pánevního dna a v malé míře také zádových svalů. Je to posilovací cvičení, které se zaměřuje na přímé i šikmé břišní svaly, svaly pánevního dna a svaly hlubokého stabilizačního systému CORE. Pod pojmem CORE si můžete představit hluboko uložené svaly trupu v oblasti hrudní a krční páteře a v oblasti beder, pánve a kyčlí, které jsou namáhány při udržení stability a jsou velice důležité ke správnému držení těla.

Lekce revolučního fitness programu je zaměřena na posilování hlubokých svalů. Cvičební lekce obsahuje balanční cviky na balančních podložkách  overballech. Cviky jsou zaměřené na celkové zpevnění svalů celého těla, dále pak na zpevnění a posílení břišních svalů (přímé, šikmé apod.) a na zpevnění pánevního dna.
Cvičíme hlavně vahou vlastního těla, s balanční náčiním, over bally a činky.

Lekce s názvem pekáč  buchet je určen začátečníkům a středně pokročilým,  ženám trpící mírnou nebo středně těžkou inkontinencí, ženám středního věku a staršího věku, dospívajícím dívkám a dále pak ženám i mužům všeho věku , kteří chtějí zpevňovat břišní svalstvo.

Na lekcí doporučujeme si vzít pohodlné sportovní oblečení a obuv, menší ručník na podložku a  alespoň 0,75l pitné vody. 
Copyright © 2019 besifitness.cz | Webhosting, správa, tvorba www stránek sandarina.cz