FLY YÓGA ......závěsné sítě


Fly joga neboli fly Training je cvičení ve 3D prostoru, které sestává z jógy, pilates, akrobacie ale i funkčního tréninku. Unikátností tohoto sportu jsou závěsné sítě vyrobené z vysoce odolné tkaniny s nosností 500 kg, které umožňují pohyb v nádherných pozicích a tvarech ve stavu beztíže.

 

Na hodinu můžete jít jako začátečníci i pokročilí, v jakémkoliv věku, v jakékoliv fyzické kondici (jen pozor na pár bodů, kdy cvičení nedoporučujeme), s sebou Vám postačí odhodlání to zkusit, o ostatní se postarají  instruktorky.

 

Lekce probíha formou  kde začínat od těch nejjednodušších pozic a postupně se propracujeme k těm složitějším. Náročnost se vždy přizpůsobí dané skupině, jednotlivým cvičícím, nebojte se, že byste to nezvládli :) cena lekce 100kč platba přímo u instruktora na lekci

 

Pozitivní účinky: 

- dekomprese páteře (protažení páteře, dekomprese meziobratlových plotének)

- zvyšuje pohyblivost a flexibilitu pohybového aparátu

- prokrvení celého organismu

- rozproudění lymfatického systému

- posílí nejen tělo, ale hlavně ducha

- zrychlení metabolismu

- redukce váhy

- relaxace

 

Pro koho není cvičení vhodné: 

- vysoký krevní tlak

- vysoký oční tlak

- vážné poranění páteře

- vážné poranění hlavy

- 48h po botoxu

- těhotenství

 

Co s sebou a na sebe: 

U tohoto cvičení doporučujeme přilnavé oblečení, které Vám nebude vadit při zavěšení v síti, ideálně přiléhavé kalhoty a tričko s delším rukávem. Cvičíme na boso nebo v protiskluzových ponožkách, boty tedy můžete nechat doma :) Zároveň prosíme vyvarovat se oblečení se zipy, úchyty, cvoky aj., abychom předešli poškození sítě. Náramky, řetízky, zlato a stříbro také můžete nechat doma :) 

 

Těšíme se na Vás Besifitness

Copyright © 2019 besifitness.cz | Webhosting, správa, tvorba www stránek sandarina.cz