Fotogalerie - BESi-fitbox

Zpět na Fotogalerie

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

BESi-box program obsahuje několik základních úderů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit, každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto instruktoři BESi-boxu disponují lekcemi v několika úrovních a tak si každý účastník lekce zvolí právě tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.
Co nevíte o BESi-boxu

Vy, co jste již vyzkoušeli lekci BESi-BOXU, víte, že toto cvičení je opravdu velmi intenzivní, což se možná u některých z Vás projevilo druhý den namožením svalů, o kterých jste možná, dosud ani nevěděli.

Je to dané tím, že převážná většina lidí není zvyklá z běžného života provádět kopy a údery v intenzitě "vymotivované" hudbou a skupinou. Tyto potíže vymizí po třetí či čtvrté lekci. Svaly si přivyknou na novou zátěž a postupně se začínají posilovat a tvarovat v podstatě všechny jejich velké skupiny. Toto ovšem platí pouze za předpokladu správně provedených technik.

Jelikož BESi - BOX používá kopy a údery z Kick - boxu, který opět kombinuje box a asijská bojová umění, víme, že způsob vedení technik vychází z přirozených možností pohybu lidského těla se zaměřením na maximální efektivitu. Proto by mělo být teoreticky zajištěno, že toto cvičení povede pouze k vylepšení tělesné schránky a ne k její postupné devastaci. I z tohoto důvodu jsou v BESi BOXU používány pouze základní a nejjednodušší techniky, které jsou zvládnutelné prakticky pro každého.
Redukce váhy

BESi-box je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný box trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.
Pokožka

Pravidelný box pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.
Kondice

box pomáhá udržet a dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky BESi - box programu, a naším lektorům budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc - za neuvěřitelně krátkou dobu.

Psychická vyrovnanost

BESi-box program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.
Komplexní posílení těla

BESi-box program Vás díky svým přesně dávkovaným a komplexně zaměřeným lekcím dokáže dostat do svalové rovnováhy. Což ocení zejména ti, kteří mají problémy s bolestí zad a to je téměř 90% dospělé České populace.

Jdu na svoji 1. lekci
Pár rad:

Na lekci BESi-Boxu přijďte raději 5 min. před zahájením.
Lekce BESi-Boxu mohou být velmi intenzivní, proto doporučujeme před, během a po lekci vypít 1l a více neperlivé vody nebo iontového nápoje.
Na lekci není třeba speciálního oblečení, lze využít to, které používáte pro běžnou sportovní - rekreační aktivitu. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější.
Bandáže je možno zapůjčit si u nás. Pokud chcete vlastní a nevíte jaké, jděte na lekci bez nich a instruktor Vám rád poradí, co je pro Vás to nejlepší.

Copyright © 2019 besifitness.cz | Webhosting, správa, tvorba www stránek sandarina.cz