Trenérka Monča

19.06.2020

Už od mládí se věnuji sportu. Mojí první velkou trenérskou zkušeností a školením se stal SCHWINN CYCLING. Následovalo školení a certifikáty z MIND/BODY, CLASS DESIGN, TARGET HEART RATE ZONES, BRONZ LEVEL INSTRUKTOR, SILVER LEVEL INSTRUKTOR

Poté jsem působila jako trenérka POWER PLATE ve Zlíně. Následovalo osvědčení na KOMPENZAČNÍ A REGENERAČNÍ CVIČENÍ - Pilatesova metoda. Kurz TRENÉR FITNESS - Rekvalifikační kurz pro osobní trenéry. Osvědčení z ČESKÉHO ČERVENÉHO KŘÍŽE - Základy první pomoci.

V BESIfitness Otrokovice pak následovalo školení a kurz AKTIVE WALK. V tomto fitness působím dosud. Mám lekce Aktive Walk a BODY FORM. Toto fitness je mou srdcovou záležitostí, kde jsem potkala spoustu skvělých lidí a přátel.

Stále se snažím zdokonalovat a učit se, jak v oblasti sportu, tak v oblasti výživy. Proto si v dnešní době dodělávám KURZ INSTRUKTOR FITNESS A PORADCE PRO ZDRAVOU VÝŽIVU, což je akreditovaný kurz MŠMT v Olomouci.

A co říct závěrem? Jsem typ člověka, pro kterého je rodina a sport vším. Mám ráda hudbu, která je s tímto sportem spjatá. Nedokážu si bez něj svůj život představit. Miluji ENDORFINY (hormony štěstí), které se vám při lekcích dostávají. Díky cvičení jsem poznala spousty skvělých lidí a dnes už přátel. Myslím, že je to láska na celý život.

Pokud i vy chcete poznat skvělé lidi a udělat něco pro svou kondici, budu se těšit na svých lekcích! 

POTKÁME SE NA: Active Walk | Body Form


Zůstaňme v kontaktu

Kontaktujte nás

  • Palackého 1377
    768 24 Hulín

Stránky připravil www.obchodneninahoda.cz

© 2022 BESI Fitness - Monika Dundová | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!