Já a sport..

Jak jsem se dostala ke cvičení?

Už od mládí se věnuji sportu. Mojí první velkou trenérskou zkušeností a školením se stal SCHWINN CYCLING. Následovalo školení a certifikáty z MIND/BODY, CLASS DESIGN, TARGET HEART RATE ZONES, BRONZ LEVEL INSTRUKTOR, SILVER LEVEL INSTRUKTOR. Poté jsem působila jako trenérka POWER PLATE ve Zlíně. Následovalo osvědčení na KOMPENZAČNÍ A REGENERAČNÍ CVIČENÍ - Pilatesova metoda. Kurz TRENÉR FITNESS - Rekvalifikační kurz pro osobní trenéry. Osvědčení z ČESKÉHO ČERVENÉHO KŘÍŽE - Základy první pomoci.

Besi-fitness Otrokovice 

V BESIfitness Otrokovice pak následovalo školení a kurz AKTIVE WALK. V tomto fitness působím dosud. Mám lekce Aktive Walk a BODY FORM. Toto fitness je mou srdcovou záležitostí, kde jsem potkala spoustu skvělých lidí a přátel. Stále se snažím zdokonalovat a učit se, jak v oblasti sportu, tak v oblasti výživy. Nejnovější kurzem byl: KURZ INSTRUKTOR FITNESS A PORADCE PRO ZDRAVOU VÝŽIVU, což je akreditovaný kurz MŠMT v Olomouci. 

A co říct závěrem? 

Jsem typ člověka, pro kterého je rodina a sport vším. Mám ráda hudbu, která je s tímto sportem spjatá. Nedokážu si bez něj svůj život představit. Miluji ENDORFINY (hormony štěstí), které se vám při lekcích dostávají. Cvičení není jen moje práce, ale i velká láska. Jsem veselá a energická a tuto energii bych Vám tady na lekcích ráda předala. Mé heslo, kterým se řídím: Nechtějte tělo někoho jiného. Chtějte SVÉ tělo, ale štíhlejší, silnější a zdravější.

Díky cvičení jsem poznala spousty skvělých lidí a dnes už přátel. Myslím, že je to láska na celý život. Pokud i vy chcete poznat skvělé lidi a udělat něco pro svou kondici, budu se těšit na svých lekcích!


Vaše Monika Dundová

© 2022 BESI Fitness - Monika Dundová | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!