V BESIfitness jsem začínala cvičit jako klient. Cvičení mě oslovilo tak, že jsem absolvovala certifikovaný kurz Břišního pekáče u Hanky Kynychové, následně BOSU Core certifikát v Brně, Active walk a školu Fitness Trenér certifikován MŠMT.

Už od mládí se věnuji sportu. Mojí první velkou trenérskou zkušeností a školením se stal SCHWINN CYCLING. Následovalo školení a certifikáty z MIND/BODY, CLASS DESIGN, TARGET HEART RATE ZONES, BRONZ LEVEL INSTRUKTOR, SILVER LEVEL INSTRUKTOR

Trenér Petr

19.06.2020

Láska k pohybu a sportu mě provází celý život. Aktivní pohyb a cvičení, zejména s vlastní vahou, mi pomáhají cítit se dobře a fit.

Předcvičování jsem se začala věnovat, protože mě vždy bavil sport a tématika fitness. Mám ráda rychlé tempo a hudbu, která dává svižnost a energii do kroku.

Chceš zažít pořádný rockový nářez? Chceš zažít pořádnou dávku energie? Tak se zvedni z gauče a dojdi. Těším se na TEBE!!

Sportu se věnují od dětství, začínala jsem gymnastikou, atletickou a nakonec zůstala několik let u házené.

Zdravím všechny příznivce BesiFitness a i ty, kteří sem zavítali poprvé.

a děkuji, že právě teď čtete tyto řádky.... možná je to první impuls k tomu něco u sebe změnit.

Čekám tě na svých hodinách, které jsou plné pozitivní energie, dobrých lidí a ČESKÉ HUDBY. Pojď se mnou zapomenout na starosti všedních dní. Mojí odměnou je tvůj úsměv.

Sportu se věnuji již od dětství. V roce 2018 jsem se rozhodla udělat rekvalifikační kurz k prohloubení svých znalostí. Souvisí s tím správné dýchání při cvičení, uvědomění si pohybu a svalů, které by v dané pozici měli pracovat apod.

Jmenuji se Pavla a jsem moc ráda, že jste zavítali na stránky BESIfitness.

BESI byla pro mě výzva, chuť a nadšení. Objevila jsem super patru lidí se stejnými pocity.


Takhle nám to jde...

Zůstaňme v kontaktu

Zavolejte nám

Zastavte se u nás

Stránky připravil www.obchodneninahoda.cz

© 2022 BESI Fitness - Monika Dundová | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!